top of page

O nas

Aneta Mielech

Jestem kobietą – pielęgnującą swój charakter i odważną duszę, stwarzającą piękno, bo wierzę, że „piękno ocali świat” / F. Dosojewski/. Towarzyszę kobietom, słucham ich, doradzam. Jestem współtwórczynią przestrzeni formacyjno-rozwojowej dla kobiet ~d r o g a k o b i e t y~.

Jestem nauczycielem – współtworzę Pracownię Bliskości oraz Szkółkę Montessori – miejsca, w których edukuję, wspieram zarówno dzieci jak i dorosłych w odkrywaniu własnego potencjału oraz budowaniu relacji opartych na szacunku i empatii. Realizuję liczne projekty edukacyjne i rozwojowe, łączące psychologię z duchowością oraz profilaktyczne dla rodzin, kobiet i dzieci. Uczę empatycznej komunikacji / wg założeń NVC Marshalla Rosenberga/. Jestem prawnikiem, doradcą rodzinnym.
Fascynuje mnie praca z ludźmi, towarzyszenie im w rozwoju.

 
Moją pasją jest czynienie ludzi silnymi i świadomymi swojej tożsamości i potencjału. Uwielbiam naturę i wędrowanie nieznanymi drogami.

Maria Wcisło

Jestem absolwentką socjologii na Coventry University. Współtworzę firmę Pracownia Bliskości Community Interest Company oraz Projekt Szkółka Montessori w Leamington Spa i Nuneaton. Pracuje w szkole podstawowej jako asystent nauczyciela. 
 

Pasjonuje mnie metoda nauczania Marii Montessori oraz psychologia rozwojowa. Szczególnie bliska jest mi duchowość karmelitańska.
 

Kocham książki i góry. 
 

Wierze, ze każdy człowiek ma szansę na piękne, prawdziwe i szczęśliwe życie.  

Emilia Gawlikowska

Artystka, fotografka, marzycielka. Mama i żona. Kobieta. 

Jestem absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych w Coventry. W mojej twórczości odnoszę się do swoich emocji, uczuć i wspomnień - tworząc wizualny zapis osobistej podróży do wnętrza. Pasjonuje mnie rozwój osobisty przez sztukę oraz praca z ciałem. 

W trudach macierzyństwa odnajduję s i e b i e. To jakby powrót do źródła - uczę się, rozwijam, poznaję. Jestem.  

Uwielbiam podróże - szczególnie te w głąb siebie, swojej kobiecości i tożsamości. Marzę o wiejskim domku w Szkocji - z miejscem na warsztaty dla kobiet, sesje fotograficzne i długie rozmowy o życiu :-) ... i pyszne jedzenie!


 

bottom of page